Hakkımda

Merhaba, Ben Doğukan Öksüz. 19 yaşında bir web developerim. Giresunluyum ancak şu an eğitim sebebi ile Trabzon'da ikamet ediyorum. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi görüyorum.

Yıllardır bilgisayara olan merakım en sonunda beni buraya sürükledi. Yaklaşık 12 senedir aktif olarak bilgisayar kullanıyorum. Merakım beni yıllar içinde arayüz geliştiriciliğinde ilerletti ve olduğum noktaya getirdi. Kendimi HTML5, CSS3, jQuery ve PHP alanlarında geliştirdim.
Müşterilerimin memnuniyeti benim için ön plandadır. Arayüz geliştiriciliğini iş olarak değil de her seferinde yeni bir şeyler öğrenmek için, kendimi daha da geliştirmek için yapıyorum. Bunun için de mükemmelliyetçi dizaynlara imza atmaya çalışıyorum. Basit ve güzel görünümlü arayüzler tasarlamak da işimin en eğlenceli kısmı. Frontend web developer olmama rağmen full stack web developer olabilmek için kendimi geliştirmeye çabalıyorum. Çalışma tecrübesi olarak ise Temmuz-Ekim 2018 tarihleri aralığında Hitit Transfer'de web developer olarak çalıştım.

Doğukan Öksüz

Frontend Developer

Yeteneklerim

Frontend Developer olarak beni tercih etmeniz sizi pişman etmeyecektir.

HTML5
90%
CSS3
85%
jQuery
70%
PHP
60%
Wordpress
85%
Linux
80%
Photoshop
90%